Proč Budějcká Drbna manipuluje svými čtenáři?

ZÁSADNĚ ODMÍTÁM LŽIVÉ INFORMACE zveřejněné dnes na portálu Budějcká Drbna, které mají vytvořit dojem, že jsem pro druhé kolo usiloval o podporu KSČM a tuto podporu získal.

Je to hnusná lež. Skupinu stran a hnutí, které mne podporují, tvoří Občané pro Budějovice, Starostové a nezávislí, KDU – ČSL, TOP 09, Strana zelených a hnutí SENÁTOR 21. Jejich podpory si vážím a děkuji za ni.

Podporu KSČM jsem v žádném případě nepřijal, ani jsem o ni nikdy neusiloval, přestože to lživě tvrdí autoři článku na Budějcké Drbně.

Je zřejmé, že zveřejněná manipulace o údajné podpoře KSČM mne má jen několik hodin před rozhodujícím momentem senátních voleb v očích mých voličů hrubě poškodit, což znamená, že někomu jinému pomůže.

Odmítám takovou nehoráznou mediální manipulaci v závěru volebního boje a jejími autory opovrhuji! Ať je to kdokoli. Hanba! Věřím, že tento podlý útok mé voliče neznechutí a přijdou mne podpořit i v druhém kole senátních voleb.

Současně vyzývám agenturu 7 Agency České Budějovice s.r.o., aby v souladu se slibem Ladislava Faktora, učiněným v pondělí 8. října 2018 ve volebním duelu České televize, zveřejnila podrobný položkový rozpočet výdajů jeho volební kampaně. Zvláště pak informace o všech transakcích (objednávkách, fakturách, nefinančních plněních) mezi touto agenturou a společností TRIMA NEWS s.r.o., vlastníkem projektu BudějckáDrbna.cz.

Jiří Šesták