Na podzim 2012 jsem v senátních volbách dostal Vaši důvěru, abych v horní komoře Parlamentu zastupoval hlas našeho regionu. Nejen v kampani, ale hlavně v průběhu mandátu senátora jsem měl možnost navštívit desítky obcí a hovořit s jejich starosty a stovkami dalších občanů, kterým záleží na stavu věcí veřejných, ať už na úrovni jejich obce, kraje či státu. Obracíte se na mě často osobně, mailem i na sociálních sítích a já jsem rád, že s Vámi mohu být stále v kontaktu.

Pokud chcete vědět o mé práci víc, zanechte mi Váš e-mail, abych Vás mohl pravidelně informovat.

Pojďte do toho se mnou dál!

Pokud jste s mou prací spokojeni, budu velmi rád, pokud se rozhodnete mě podpořit i v nadcházejících senátních volbách, které se na Budějovicku a Třeboňsku uskuteční letos na podzim.

Rád bych v započaté práci pro naši republiku a náš region pokračoval, ale rozhodl jsem se nejprve zeptat Vás, mých spoluobčanů, jak mé dosavadní působení v horní komoře hodnotíte. Budu tedy sbírat tisíc podpisů pod petici podporující mou kandidaturu, jak musí učinit každý občanský kandidát.

Pokud byste mne chtěli podpořit, prosím, vytiskněte si a podepište petici, kterou najdete zde: www.bytuzitecny.cz/petice

Můžete ji také podepsat na některém z podpisových míst. V Českých Budějovicích to jsou např.:

  • Kavárna U VÁS, Kněžská 28
  • Café Hostel, Panská 13
  • Kafírna a Čajírna, Hradební 32

Petice ke stažení v pdf